Cerberusstraat 58 – Rosmalen

    Vraagprijs
    € 500.000,- k.k.
    Vraagprijs € 500.000,- k.k.
    Woonoppervlakte 127 m2
    Inhoud 469 m3
    Perceel oppervlakte 185 m2
    Bouwjaar 1985
    Energieklasse A
    Aantal slaapkamers 4
    Totaal aantal garages 1

    Deze verrassend ruime hoekwoning in de geliefde wijk De Hondsberg beschikt over een royale leefruimte met open keuken, vier slaapkamers, een complete badkamer en een vrijstaande stenen garage. De zonnige achtertuin op het zuidoosten biedt volop privacy en verschillende fijne plekken om van het buitenleven te genieten.

    Dankzij de rustige ligging nabij het centrum van Rosmalen, scholen, het station en diverse uitvalswegen woon je hier bovendien bijzonder praktisch.

    INDELING
    Via het rustige voetpad aan het water bereik je de entree van de woning. Binnen kom je in de hal met meterkast, bergkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping.

    De keuken bevindt zich aan de voorzijde en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling. Het royale kookeiland vormt de verbinding met het eetgedeelte, waar volop plaats is voor een grote eettafel. Hierdoor vormen koken en tafelen samen het hart van de woning.

    Aan de achterzijde bevindt zich de uitgebouwde woonkamer. Grote raampartijen, dakramen en

    LEES MEER