Kerkwijk 35 – Berlicum

    Vraagprijs
    € 679.000,- k.k.
    Vraagprijs€ 679.000,- k.k.
    Woonoppervlakte159 m2
    Inhoud562 m3
    Perceel oppervlakte260 m2
    Bouwjaar1900
    EnergieklasseB
    Aantal slaapkamers4

    Wonen met karakter én comfort? Deze charmante twee-onder-een-kapwoning aan Kerkwijk combineert het beste van beide werelden. Oorspronkelijk deed de woning dienst als kruidenierswinkeltje, maar is inmiddels volledig gemoderniseerd en uitstekend onderhouden.

    De woning beschikt over een ruime woonkamer, een lichte woonkeuken, werkkamer, bergruimte, vier slaapkamers én een gezellige tuin met een overkapping aan de achterzijde.

    Met het bruisende centrum van Berlicum op loopafstand zijn winkels, scholen en andere voorzieningen altijd dichtbij.

    INDELING
    Bij binnenkomst in de woning valt direct de authentieke sfeer op. Vanuit de entree loopt een karakteristieke stenen muur door tot in de hal, wat zorgt voor een warme, historische uitstraling. De hal geeft toegang tot de woonkamer, de woonkeuken en een multifunctionele kamer aan de voorzijde, ideaal als thuiswerkplek of speelkamer. Hier bevindt zich ook de meterkast.

    De ruime woonkamer is gesitueerd aan de voorzijde en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek. Het hoge plafond, de originele

    LEES MEER