Graafseweg 149 – ‘s-Hertogenbosch

    Vraagprijs
    € 425.000,- k.k.
    Vraagprijs € 425.000,- k.k.
    Woonoppervlakte 127 m2
    Inhoud 452 m3
    Bouwjaar 1952
    Energieklasse A
    Aantal slaapkamers 2

    Ben je op zoek naar een fijne bovenwoning met, duurzame voorzieningen én een centrale ligging nabij het centrum van ’s-Hertogenbosch? Dan is dit appartement zeker een bezichtiging waard. Deze bovenwoning beschikt over een royale
    woonkeuken met serre, een sfeervolle woonkamer met glas-in-loodramen, twee ruime slaapkamers én een zonnig dakterras. De woning is voorzien van maar liefst 15 zonnepanelen, drie airco-units en diverse karakteristieke elementen.
    Dankzij de ligging op loopafstand van de binnenstad én het nabijgelegen natuurgebied de IJzeren Vrouw, combineert deze woning het beste van twee werelden: levendig én rustig wonen.

    INDELING
    Via de trap op de b.g. kom je op de overloop van de eerste verdieping die. Vanuit hier zijn de woonkeuken, de serre en het toilet toegankelijk. De verdieping is voorzien van een Flex Floor. De ruime woonkeuken is opgesteld in een praktische L-vorm en is voorzien van een inductiekookplaat en een afzuigkap (beide uit 2023), een vaatwasser,

    LEES MEER