Vergiliuslaan 122 – ‘s-Hertogenbosch

    Vraagprijs
    € 799.000,- k.k.
    Vraagprijs € 799.000,- k.k.
    Woonoppervlakte 178 m2
    Inhoud 590 m3
    Bouwjaar 1977
    Energieklasse E
    Aantal slaapkamers 3
    Totaal aantal garages 1

    Wonen op de 12e verdieping, met maar liefst 178 m² woonoppervlakte en een prachtig uitzicht over de Zuiderplas en het omliggende groen. Dit royale appartement beschikt over een indrukwekkende living, complete keuken, een bijkeuken, drie slaapkamers, twee badkamers en twee semi-inpandige balkons.

    Ook aan comfort is gedacht met airconditioning, elektrisch bedienbare rolluiken en een dubbele garage. Een bijzonder ruim appartement op een prachtige plek in ’s-Hertogenbosch.

    INDELING
    Via de verzorgde centrale entree met lift bereik je de 12e verdieping. Bij binnenkomst in het appartement stap je de ruime hal binnen. Hier bevinden zich het separate toilet, uitgevoerd met een zwevend toilet en fonteintje, en de toegang tot de living. De living is zonder meer een van de blikvangers van het appartement. De uitzonderlijk royale afmetingen bieden alle ruimte voor een comfortabele zithoek en een grote eettafel, terwijl de open opzet het ruimtelijke karakter benadrukt.

    Grote raampartijen laten volop daglicht binnen en bieden

    LEES MEER