Parklaan 23c – ‘s-Hertogenbosch

    Vraagprijs
    € 650.000,- k.k.
    Vraagprijs€ 650.000,- k.k.
    Woonoppervlakte130 m2
    Inhoud405 m3
    Bouwjaar1977
    EnergieklasseB
    Aantal slaapkamers2
    Totaal aantal garages1

    Op de tweede verdieping van dit kleinschalige appartementencomplex bevindt zich dit ruimtelijk appartement met fenomenaal uitzicht over het Bossche Broek.

    Dit driekamer appartement heeft de beschikking over een ruime woonkamer, open keuken met kookeiland, twee slaapkamers en een badkamer.

    Qua buitenruimtes zijn er drie mogelijkheden, aan de voorzijde een loggia en aan de zij-, en achterkant een balkon. De loggia aan de voorzijde kijkt weg over het Bossche Broek! .
    Tevens heeft de woning beschikking over een eigen garage en berging onder het complex!

    INDELING
    In de centrale hal kan men via de lift of trappenhuis toegang verkrijgen tot de tweede verdieping waar het appartement zich bevindt.

    Bij binnenkomst van het appartement valt meteen de ruimtelijkheid, enorme lichtinval en weidse uitzichten op. Een zeer prettige entree dus!

    De moderne open keuken is v.v. een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie, vaatwasser, Quooker, close-in boiler en een inbouwkoffiezetapparaat. Uw bezoek kan lekker aan

    LEES MEER